У соціальній мережі Facebook почали тестувати функцію, яка дозволить запобігати публікації чужих оголених фото. Цей метод вже працює в чотирьох країнах, одна з яких - Австралія.

Як повідомляє видання TechCrunch, Facebook робить це спільно з австралійським агентством електронної безпеки для того, щоб спробувати перешкодити людям ділитися інтимними зображеннями без згоди власника. Якщо хтось боїться, що вони знаходяться під загрозою помсти, він повинен відправити оголений знімок самому собі в особисті повідомлення. Система хеширування Facebook навчиться розпізнавати ці образи в майбутньому без необхідності зберігати їх на серверах.

"Вони не зберігають зображення, вони зберігають посилання. Якщо хтось спробує завантажити фото, у якого буде той самий цифровий відбиток або хеш-значення, то процес завантаження буде припинено", - розтлумачив комісар з електронної безпеки Жюлі Інман Грант.

Таким чином, нові копії цього знімка не зможуть потрапити в Facebook, Instagram або Messenger від кого-небудь окрім власника знімка. Передбачається, що так можна буде уникнути помсти з боку колишніх партнерів або шантажу з боку хакерів.

Марк Цукерберг презентував бюджетний шолом віртуальної реальності

Популярні новини зараз

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

У Дніпрі 21-річний військовий розстріляв 5 осіб з автомата, оголошено план перехоплення і розшук: що відомо про солдата

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що соцмережа Twitter приготувала для своїх користувачів сюрприз.