Facebook захистить вас від котів і борщів

поділитись
При цьому видаляти друзів зовсім не обов'язково

Більшість з нас отримують новини з Facebook. Але часом велика кількість реклами і нав'язливого інформаційного сміття позбавляють перегляд стрічки будь-якого сенсу. Нерозбірливість наших друзів в темах для публікацій засмічує новинний потік і стає джерелом нашого постійного роздратування. Однак Facebook уважно стежить за нашими уподобаннями і реакціями на той чи інший контент. Як повідомляють російські ЗМІ, нова функція дозволить позбутися від нескінченного потоку фотографій чужих котів і приготованих борщів.

 

Можна буде приховати записи конкретних людей на 30 днів, при цьому не видаляючи їх з друзів. У Facebook з'явиться можливість прибирати пости користувачів і груп зі стрічки новин. Завдяки функції, що отримала назву Snooze, можна буде приховати записи конкретних людей на 30 днів, при цьому не видаляючи їх з друзів.

Як пояснили в компанії, нововведення дозволяє прибрати зі своєї стрічки небажаний контент без необхідності повністю скасувати підписку на той чи інший обліковий запис. Нова функція офіційно запущена компанією сьогодні, проте в російськомовній версії соцмережі вона поки не доступна.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав, як виглядали техногенії в молодості

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
Facebook, стрічка, пост
Вибір редакції, Світ
23.03.2018
Біля приміщення заводу неспокійно, нікого не пропускали навіть під'їхати туди
0
0
10:42 23.03.2018
У артиста порушилася мова і оніміло особа
0
0
09:51 23.03.2018
Коли в цьому році Великдень будуть зустрічати католики і православні
0
0
09:27 23.03.2018
Легалізують, чи ні, і скільки це буде коштувати?
1
0
19:09 22.03.2018