Facebook працює над новою функцією, яка змусила б користувачів записувати свої вміння на відео, а потім представляти свої відео для критики. У коді програми дослідник Джейн Манчун Вонг виявив інтерфейс, який дозволив би користувачам вибирати популярну пісню, а потім записувати свій голос під мелодію.

Ця функція дозволить користувачам змагатися один з одним в шоу талантів і дозволити талановитим співакам знайти іншу платформу, а може навіть і майбутнє.

Швидше за все, це пов'язано з тим, що Facebook підписав угоду про ліцензування музики з Warner, а також Універсальний і Sony. У той час Facebook сказав, що він буде дивитися на інші способи інтеграції музики на платформу, і ця функція Talent Show" виглядає як одна з них.

У червні Facebook запустив функцію під назвою Lip Sync Live, яка за своєю технологією схожа на караоке.

Те, що цей сервіс виявили в коді, не означає, що компанія обов'язково її запустить. До того ж, у Facebook ніколи не було музичного плеєра, і багато користувачів чекали цього з нетерпінням.

Популярні новини зараз

Футболіст Олег Данченко вперше прокоментував смерть дружини: не може змиритися з втратою

В Україні зареєстровано перший випадок давно забутого, але небезпечного захворювання

Переможниця "Холостяка" Даша Ульянова збільшила і перефарбувала груди - тіло голе, тільки труси видно

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Показати ще

Нагадаємо, що популярний месенджер WhatsApp піддався атаці вірусу, який розсилає користувачам страшні фото і відео. Користувачі месенджера WhatsApp повідомили, що в їх адресній книзі почав з'являтися абонент з ім'ям Momo.

Як повідомляв портал Знай.uа, що серед останніх великих оновлень браузера для техніки Apple Safari можна відзначити хіба що поява вбудованого генератора паролів. Однак дизайнер Джуліус Сон впевнений, що цей незвичайний браузер можна зробити ще краще. Сон опублікував концептуальний відеоролик, на якому Safari виглядає таким, яким Apple просто зобов'язана його зробити.

Також портал Знай.uа писав, що складні телефони поступово вриваються на ринок. Huawei - це лише одна з компаній, яка слідом за Samsung, яка кілька років створює Galaxy F займається розробкою гнучкого смартфона.