Firefox запускає нове експериментальне розширення браузера під назвою Advance, яке рекомендує нові веб-сайти та статті на основі того, що ви зараз читаєте, і вашої недавньої історії переглядів.

Є дві частини Advance: розділ "Читати далі", в якому рекомендуються відповідні статті на основі поточної вкладки і більш широкий розділ "Для вас", в якому використовується ваша нещодавня історія для заповнення її рекомендацій.

Всі рекомендації персоналізуються для конкретного користувача, на відміну від спонсорується компанією Pocket інтеграції, в якій показано поєднання платних оголошень і регулярно рекомендованих статей.

Advance працює від запуску машинного навчання під назвою Laserlike, який спеціалізується на рекомендаціях. В якості міри безпеки користувачі будуть мати повний контроль над запуском Advance, зможуть дізнатися, яка історія браузера Laserlike була надана, і вимагати видалення цієї інформації, якщо вони захочуть. У зв'язку з цим сама система стає набагато безпечніше, якщо є можливість видалити історію.

Популярні новини зараз
Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Астрологиня Анна Карпєєва розповіла, чи буде удар від Володимира Зеленського по путіну в кінці травня: "Жорсткий струс всьому світу" Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми
Показати ще

Advance є частиною програми Test Pilot від Firefox, яку компанія використовує для тестування нових функцій для користувачів, які хочуть спробувати їх, перш ніж викладати їх в головну програму.

Нагадаємо, що відома компанія Google назвала дев'яту версію Android під кодовою назвою Android P, Pie. Власники смартфонів Pixel зможуть випробувати нову ОС вже зараз.

Як повідомляв портал Знай.uа компанія Microsoft збирається запустити новий сервіс під назвою Microsoft Managed Desktop. Microsoft буде здавати комп'ютери в оренду організаціям, яким важливо, щоб їх пристрої були добре захищені і працювали стабільно.

Також портал Знай.uа писав, що в бюро патентів і торгових знаків США зареєстрована нова патентна заявка компанії Apple. На цей раз, патент дійсно варто уваги.