Forbes вніс в ТОП-30 кращих IT-підприємців Європи 29-річного українця Дениса Жаданова, який є віце-президентом компанії Readdle.

"Стартувавши з орендованої квартири в Україні і з нульового фінансування, Readdle створила потужну екосистему додатків, таких як Spark, Documents, Scanner Pro, Calendars і PDF Expert", - відзначають укладачі рейтингу.

Сам Жаданов каже, що своїм прикладом хоче надихати нове покоління підприємців, особливо в Україні.

"При всіх негативних подіях, що відбуваються в Україні (війна, корупція) ми повинні показати молодим людям, що можна побудувати бізнес, вчитися в кращих школах, йти за своєю мрією і будувати демократичне суспільство", - говорить Жаданов.

Українська компанія Readdle займається розробкою ігор і додатків для IOS, Macs і Android. В її запасі додатки Spark, Documents, Scanner Pro, Calendars і PDF Expert. Офіси компанії знаходяться в Одесі і Кремнієвій долині.

Додаток Readdle вважають лідером у своїй категорії: його завантаження здійснили понад 75 млн разів.

Зазначимо, що у щорічний рейтинг Forbes "30 Under 30" входять провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років по 30 чоловік у кожній з 20 категорій (технології, мистецтво, наука, освіта, маркетинг і реклама і інші).

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий американський журнал Forbes визначив, хто у цьому році став найбагатшим серед знаменитостей. За версією журналу, найбільше заробив Джордж Лукас - культовий американський режисер, що екранізував фантастичну сагу "Зоряні війни".

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Показати ще