Раніше, ми говорили про те, що вчора на презентації в Нью-Йорку Samsung представила новий флагман під назвою Samsung Galaxy Note 8.

Смартфон звів бічні рамки практично до нуля, підвищивши рівень задоволеності користувачів до 85%. За презентацією стежила багатомільйонна аудиторія, і у кожного з'явилася своя думка щодо новинки. Ми зібрали думки та відгуки людей з усієї планети, щоб показати, що дійсно важливо користувачам в телефоні.

Наприклад, один з користувачів найбільшого Android-форуму світу висловив своє невдоволення з привід новинки:

"Я не міг бути більш розчарований, Note 8 - не що інше, як ледь оновлений S8. Я знав, що вони будуть схожі, але не настільки! Я вражений тим, що Samsung не зробив нічого революційного. Одного стилуса S Pen безумовно недостатньо для революції. Передбачалося, що це телефон, який змусить нас забути про вибухонебезпечний попередника (Galaxy Note7), але все, що було на презентації, нагадало мені про S8 +. Ганьба вам на Samsung, вам нікого не обдурити! "

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Регіна Тодоренко здолала Ані Лорак, вік дав про себе знати: "Не дівчинка вже"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Показати ще

Очевидно, що якась частина користувачів розчарована через схожість мобільних телефонів. Інформація про користувача очікували революційні нововведення, такі як відмова від 3.5 мм роз'єму для навушників, як це зробив Apple.

Також користувачі відзначили, що торішня презентація Galaxy Note 7 викликала в рази більше "галасу", ніж в цьому році. Цілком можливо, це сталося через безліч витоків характеристик, які з'являлися регулярно щотижня. Користувачі просто знали чого очікувати від новинки.

Однак більшість користувачів залишилися задоволеними. Це пов'язано з тим, що їх влаштовують попередні моделі і їх якість роботи. Вони не хотіли бачити неймовірні нововведення, а лише покращення існуючих функцій. І вони це отримали.

"Повинен сказати, це найбільш професійний телефон, який я бачив і тримав в руках. Це дуже класно. Телефон виглядає чудово, по крайней мере, в магазині, тому не можу дочекатися, коли він вийде в реальному світі ", - повідомляє користувач форуму.

Можна сміливо сказати, що флагман сподобається фанатам лінійки Galaxy Note, які не люблять несподіваних новинок і різких змін. Однак любителям сміливих виробничих рішень варто почекати виходу iPhone 8, який вийде у вересні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомив про те, що приготував Apple для iPhone 8.