Американський розробник комп'ютерних ігор Valve Corporation посилив приватність в онлайн-сервісі по поширенню програмних продуктів Steam. Про це сказано на інтернет-ресурс компанії.

З нововведень втратив функціональність сайт Steam Spy, аналізує обсяги продажу софту. Це сталося через закриття бібліотек юзерів. Відповідно до змін, інформація про придбаних іграх та інші статистичні дані є конфіденційною інформацією і не підлягають розголошенню, як це було раніше.

Щоб зробити доступ відкритим, потрібно внести поправки в обліковий запис. Навіть при здійсненні цього, отримати інформацію в колишньому обсязі не вийде. Steam Spy є дітищем чинного керівника східноєвропейського департаменту Epic Games Сергія Галенкіна. Сайт розробили в 2015 році завдяки зв'язку з API Steam. Програмісти заявляють, що неточність статистики становить 10%. Сергій Гальонкін нагадує, неправильні дані найчастіше виходять при низьких обсягах реалізації продукту.

Нагадаємо, що чутки про те, що компанія Samsung працює над складним смартфоном Galaxy X, ходять вже кілька років з-за патенту компанії. Як виявилося, до його офіційної презентації залишилося зовсім мало часу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Samsung офіційно представила в Індії смартфон Galaxy J7 Duos (2018). Його вартість близько 260 доларів (6800 гривень).

Обидві камери мають діафрагму f/1.9 і світлодіодним спалахом, тому смартфон може робити якісні фото в умовах низької освітленості. Передня камера Galaxy J7 Duos оснащена режимом Selfy Focus, розмиває фон і режимом Beauty, покращує тон шкіри для ідеального знімка.

Galaxy J7 Duos має функцію Face Unlock, тобто телефон можна розблокувати через розпізнавання обличчя користувача. На передній панелі встановлений сканер відбитків пальців.