У кожного способу перенесення файлів між пристроями є свої недоліки: через Bluetooth неможливо передати великий обсяг даних, USB-кабелю немає під рукою, коли він потрібен, швидкість Wi-Fi може бути занадто низькою, а у мобільного інтернету обмежений трафік. Але ми знайшли оптимальне рішення — використання Wi-Fi без підключення до інтернету.

Функція Wi-Fi Direct. Якщо потрібно передати файли з одного смартфона на інший, можна використовувати вбудовану функцію Wi-Fi Direct. Щоб увімкнути цю функцію, перейдіть до налаштування смартфона. Перейдіть в розділ Wi-Fi (WLAN). До інтернету підключатися необов'язково. Перейдіть на вкладку Wi-Fi Direct — вона може бути захована в додатковому меню.

Увімкніть Wi-Fi Direct на обох пристроях і встановіть пари. Знайдіть в пам'яті телефону файл, який потрібно надіслати, натисніть "Поділитися" і виберіть спосіб відправки "Wi-Fi Direct". На приймаючому смартфоні погодьтеся з завантаженням файлу.

SHAREit. Щоб передати файли, необхідно встановити SHAREit на обидва пристрої. Для всіх платформ додаток доступно безкоштовно.

Популярні новини зараз

Горить український гуртожиток з біженцями з Донбасу: є постраждалі, включаючи дітей

Ані Лорак вперше показала рідного брата – як Кароліна в чоловічому тілі: "Ми схожі"

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Показати ще

Після установки запустіть програму. На передавальному пристрої натисніть кнопку "Відправити" і виберіть файл або додаток. На приймаючому девайсі натисніть "Отримати". У центрі екрана з'явиться радар, на якому відображається піктограма, присвоєний іншому пристрою в мережі. Натисніть на нього, щоб встановити з'єднання і запустити передачу файлу.

При переміщенні даних з пам'яті телефону на комп'ютер потрібно вибрати режим "Підключити до ПК". В іншому змін немає. З'явиться екран пошуку, на якому необхідно вибрати значок приймаючого пристрою.

Filedrop. Filedrop працює аналогічним чином. Програму потрібно встановити на всі пристрої, які будуть брати участь в обміні файлами.

Для встановлення з'єднання запустіть програму. Зазвичай пару налаштовується автоматично, але іноді доводиться вводити чотиризначний код. На телефоні його можна побачити, натиснувши на кнопку в правому верхньому куті. На комп'ютері — клацнувши правою кнопкою миші по вікну програми.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Компанія Apple збирається випустити дешевшу розумну колонку, яка буде продаватися під брендом Beats, з яким тісно пов'язана яблучна компанія.