У новому інтерв'ю The Guardian, Тодд Говард, керівник студії розробників ігор Bethesda, розповів усе, що думає про співпрацю зі сторонніми розробниками. Шанси ще є, але у Bethesda Game Studios інші плани.

За словами Говарда, розробку завжди краще довіряти внутрішнім студіям, оскільки розробкою провальною серії Mass Effect 3 займалася стороння. У підсумку, гра зіпсувала враження геймерів про гру на довгі роки.

“Зараз, коли компанія стала такою великою, краще тримати розробку при собі. Співпраця зі сторонніми розробниками стає все менш імовірним, проте ставити на цьому хрест не можу.", - повідомив Тодд.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко приголомшила спогадами про дитинство і батьків: "Ненавиділа, говорила з могилами"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Нагадаємо, що японський інтернет-магазин Elecom анонсував продаж серії незвичайних насадок для зарядки Lightning для iPhone під назвою Cable Mania. Автори незвичайного девайса заявили, що його основне призначення - це збільшення тривалості життя кабелю зарядки для iPhone, запобігаючи його вигин і залом. Концепція Cable Mania передбачає, що власник iPhone або iPad може вставити кабель в більш широкий порожнистий коннектор. З його допомогою кабель буде зручніше вставляти в роз'єм і діставати назад без зайвого тертя.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google змусять заплатити штраф у розмірі 5 млрд. доларів. Таку суму назвали регулюючі органи ЄС за порушення антимонопольного законодавства. Європейська комісія встановила такий штраф за комплект додатків для Android від Google.

Раніше Європейська комісія звинуватила Google у зловживанні своїм домінуванням на ринку Android, об'єднавши свою пошукову систему і додатки Chrome в операційній системі. Google також нібито заблокував виробників телефонів від створення пристроїв, які запускають розгалужені версії Android.

Потенційний штраф у розмірі 5 мільярдів доларів затьмарює попередній рекорд Google у розмірі 2,7 мільярда доларів від ЄС у минулому році за керовані результати пошуку. Facebook, Intel і Microsoft зіткнулися зі значними антиконкурентними штрафами від Європейської комісії.