Наступного операційною системою для смартфонів і планшетів стане Android 9.0 P, яку "пошуковий гігант" повинен випустити в цьому році. Сьогодні, 23 лютого, американська корпорація запросила журналістів на майбутню виставку, в ході якої і відбудеться її презентація. Очікується, що незабаром після анонса розробникам стане доступна перша тестова збірка, в якій буде безліч нових функцій і можливостей.

Згідно розсилці Google, яку вона відправила журналістам, офіційна презентація Android 9.0 P відбудеться в ході виставки Google I/O 2018, а вона пройде з 8 по 10 травня включно. Анонс нової операційної системи трапиться в самий перший день конференції, а весь наступний час піде на те, щоб показати розробникам особливості та функції нового програмного забезпечення для смартфонів і планшетів на конкретних прикладах, як це робить Apple в ході WWDC.

В ході конференції Google I/O 2018 очікується, що американська корпорація покаже не тільки Android 9.0 P, супроводимо анонс безліччю подробиць, але ще і приділить час операційній системі Fuchsia OS, яка в найближчі роки може стати заміною Android і Chrome OS. Це відкрита ОС нового покоління, створена з використанням новітніх методів програмування і технологій. Вона є модульною, тобто в перспективі встановити її можна буде хоч на холодильник, якщо це буде потрібно.

Популярні новини зараз

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила розкішні груди в прозорому бюстгальтері: "Завжди так виглядаю"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google розповість про дірки Windows.