Наступного операційною системою для смартфонів і планшетів стане Android 9.0 P, яку "пошуковий гігант" повинен випустити в цьому році. Сьогодні, 23 лютого, американська корпорація запросила журналістів на майбутню виставку, в ході якої і відбудеться її презентація. Очікується, що незабаром після анонса розробникам стане доступна перша тестова збірка, в якій буде безліч нових функцій і можливостей.

Згідно розсилці Google, яку вона відправила журналістам, офіційна презентація Android 9.0 P відбудеться в ході виставки Google I/O 2018, а вона пройде з 8 по 10 травня включно. Анонс нової операційної системи трапиться в самий перший день конференції, а весь наступний час піде на те, щоб показати розробникам особливості та функції нового програмного забезпечення для смартфонів і планшетів на конкретних прикладах, як це робить Apple в ході WWDC.

В ході конференції Google I/O 2018 очікується, що американська корпорація покаже не тільки Android 9.0 P, супроводимо анонс безліччю подробиць, але ще і приділить час операційній системі Fuchsia OS, яка в найближчі роки може стати заміною Android і Chrome OS. Це відкрита ОС нового покоління, створена з використанням новітніх методів програмування і технологій. Вона є модульною, тобто в перспективі встановити її можна буде хоч на холодильник, якщо це буде потрібно.

Популярні новини зараз
Українців позбавлятимуть субсидій: у Мінсоцполітики розповіли, хто у зоні ризику "Христос воскрес і ви воскреснете": патріарх Гундяєв закликав росіян йти помирати за "квиток до раю" Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google розповість про дірки Windows.