Схоже, що голосові інтерфейси будуть користуватися популярністю в майбутньому, і незабаром вони з'являться в телефонах, розумних динаміках і навіть побутової техніки. Але наскільки корисною ця технологія для людей, які не спілкуються за допомогою мови?

Відео з новою технологією:

Розробники Abhishek Singh створили мод, який дозволяє помічникові Amazon Alexa зрозуміти деякі прості команди жестової мови. У відеоролику Сінгх демонструє, як працює система. Amazon Echo підключається до ноутбука з веб-камерою (і деяким програмним забезпеченням для навчання комп'ютера), декодирующим жести Сінгха в тексті та мовленні.

Популярні новини зараз

Осадча і Горбунов показали справжнж кохання на "Танці з зірками": ідеальні стосунки навіть в прямому ефірі

Українцям значно підвищать пенсії та раніше "відпустять" на відпочинок: поталанило не всім

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Програміст Сінгх заявляє, що проект був експериментом, який несподівано далеко зайшов. "Якщо ці пристрої повинні стати центральним способом взаємодії з нашими будинками або виконання завдань, тоді необхідно подумати про тих, хто не може чути або говорити", - каже Сінгх.

Сам фактичний мод був зроблений за допомогою програмного забезпечення TensorFlow від Google, зокрема TensorFlow.js, яке дозволяє користувачам кодувати програми для навчання машин в JavaScript (що спрощує запуск додатків в веб-браузерах).

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.