Представник Imax підтвердив Variety, що він більше не буде створювати камеру VR у партнерстві з Google. У заяві по електронній пошті Imax сказав: "В даний час ми призупинили розробку камери Imax VR, поки ми продовжуємо аналізувати життєздатність нашої пілотної програми".

Imax і проект VR від Google вперше почали співпрацювати в 2016 році. У двох компаній були плани по створенню відеокамери VR для кінотеатру, щоб дати можливість сьогоднішнім провідним кінематографістам і творцям контенту доставляти аудиторії по всьому світу високоякісні 3D-контент на 360 градусів. У 2017, Imax відкрив сім центрів VR для своєї пілотної програми VR на основі розташування. Нещодавно вони закрили два з них, і долі решти п'яти до все ще під питанням.

Інсайдери заявили, що рішення про припинення програми VR-камери було зроблено Google, оскільки компанія продовжує зміщувати зусилля в бік доповненої реальності, а не VR.

Камера Imax VR була набагато більш амбітною і захоплюючою, ніж попередні проекти Google - наприклад, Yi Halo, VR-камера вартістю 20 000 доларів, яка захоплює 3D VR-кадри через 17 окремих камер.

Протягом минулого року Google приділяє особливу увагу використанню доповненої реальності, завдяки стандарту ARCore компанії, відкриває інструменти, такі як додаток Measure і Instant Apps, для багатьох пристроїв на базі Android.

Нагадаємо, що Motorola незабаром представить власний динамік з інтелектуальним голосовим асистентом. Проте, ім'я голосового помічника не повідомляється. Готується до випуску пристрій виконаний в корпусі циліндричної форми.

Як повідомляв раніше Знай.uа, три нові моделі смартфонів iPhone надійде в продаж 21 вересня, а от попереднє замовлення можна оформити 14 вересня, як це зазвичай буває. Інформацію про це поширюють західні ЗМІ, посилаючись на інсайдерів.

Також Знай.uа писав про те, що на конференції з Faculty Summit 2018 інженери з лабораторії Microsoft Research представили робота, який цілком може замінити секретаря. Під капотом у робота штучний інтелект.