Нова функція віртуального відвідування музеїв в усьому світі нещодавно з'явилась у Google Maps. Пошукова система зробила цифрові версії закладів культури та інтегрувала це в карти.

Google Arts & Culture вже створив додаток для перегляду робіт художників. В програмі також є віртуальні тури і навіть функція "Shazam для картин", яка може визначити автора будь-якого твору.

Та компанія на цьому не зупинилась інтегрувала нові можливості. Тепер у додатку можна гуляти по віртуальних музеях, роздивлятись експонати та читати анотації до них.

Тепер, якщо ввести в пошук, наприклад, картини Густава Клімта, Google Maps автоматично представить список музеїв, в яких виставлені його роботи.

Ви вибираєте собі той, який до вподоби та чимчикуєте собі по ньому, розглядаючи картини. Для цього програма збільшить їх вам до максимального розміру.

Популярні новини зараз
Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

В програмі Google Arts & Culture вже взяли участь близько 440 музеїв світу. На сьогодні компанії вдалося відсканувати понад 15 тисяч робіт.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Google представила велике оновлення сервісу Фото та нову технологію Google Lens.