В картографічному сервісі Google Maps тепер з'явиться і українська мова, разом з суахілі, датською, грузинською, вірменською, івритом, чеською, естонською, фінською та іншими.

Всього буде додано 39 нових для цього сервісу національних мов. За заявою менеджера Google Атсуко Ямаги, таке рішення компанії було продиктовано популярністю перерахованих мов серед користувачів цього мережевого сервісу. Всього на 39 доданих мовах розмовляє не менше мільярда з чвертю жителів Землі.

Google Maps - сервіс зі стажем 14 років. У момент його офіційного відкриття для публіки, представлений інтерфейс мови був всього один - англійський. Але тепер, коли цією корисною програмою користується більше мільярда людей з різних країн світу, довелося внести відповідні мовні корективи для зручності користувачів.

За допомогою Google Maps люди по всій земній кулі визначають оптимальні маршрути пересування для своїх автомобілів, поїздок на велосипедах, піших прогулянок і пробіжок.

Популярні новини зараз

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

Covid-19 в Україні взяв "вихідний", рекорди в минулому: статистика МОЗ на 1 серпня

Олена-Крістіна Лебідь показала стрункого Розенка у відмінній формі - "Пакує купальник"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" компанія Google вирішила співпрацювати з поліцією у справі затримання осіб, підозрюваних у різних злочинах. Облікові записи сервісів цієї компанії зберігають інформацію про всіх користувачів. Поєднуючи ці дані із записами камер зовнішнього спостереження, можна встановити, де знаходився той чи інший людина в момент вчинення кримінального правопорушення.

Поки що, ця технологія використовується лише у штаті США Північна Кароліна. З її допомогою вже вдалося ідентифікувати і знешкодити чотирьох злочинців. Якщо проводиться експеримент виявиться вдалим, його поширять на інші штати, а згодом, можливо, і на весь світ. Слід зазначити, що для отримання персональних даних будь-якого клієнта компанії, американської поліції потрібно отримати відповідне судове рішення.