Google суттєво оновить Google Chrome. Це пов'язано з роздільною здатністю для користувачів встановлювати програми з неавторизованих джерел і вносити зміни в систему.

Відзначається, що в 71-ї версії веб-браузера Chrome, вихід якого анонсується на початок грудня, Google планує повністю відмовитися від установки розширень через сторонні ресурси.

Відзначається, що з 12 червня 2018 року, при спробі встановити нове розширення для Chrome на сайті розробника користувач буде перенаправлено в Chrome Web Store, щоб завершити установку, і якщо такого додатка там не виявиться - установка не закінчиться. З 12 вересня по такій же системі почнуть працювати і старі версії розширень.

Популярні новини зараз

Лукашенко заявив про замах на нього і дітей, винні США: "Посадимо в льох"

Лідія Таран заради краси довірилася людині в білому халаті - "Спецоперація"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Показати ще

Компанія обіцяє, що розробники будуть розміщувати на своїх сайтах кнопки для встановлення розширень, але при їх натисканні користувач побачить інформацію з рейтингом програми в Chrome Web Store, щоб побачити справжні відгуки користувачів.

Нагадаємо, що представлений нещодавно трейлер Cyberpunk 2077 від творців ігрового "Відьмака" не справив належного враження на письменника Вільяма Гібсона — основоположника жанру кіберпанк. Автор культового науково-фантастичного роману "Нейромант" упевнений, що творці гри нічого нового в жанр не принесли.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на початку цього місяця на форумі USB Implementers Apple, Microsoft та інші технологічні компанії анонсували новий HID (Human Interface Device) стандарт для екранів Брайля.

Відзначається, що створення єдиного стандарту полегшить виробникам випуск екранів для незрячих користувачів, а розробникам програмного забезпечення не треба буде додатково працювати над додатками. Екрани, побудовані з використанням нового стандарту будуть працювати за принципом plug-and-play і не вимагати спеціальних драйверів.

Відомо, що в світі налічується чверть мільярда людей з розладами зору. Шрифт Брайля є ключовим методом, використовуваним для навчання, роботи і розваги незрячих людей. HID-стандарт дозволить легко інтегрувати екрани Брайля в різні пристрої, завдяки чому вони стануть легким у використанні інструментом у домі, в школі, на роботі або в дорозі.