Ще у другій половині минулого 2017 року американська корпорація Google оголосила про своє рішення почати боротися з недобросовісною рекламою в мережі Інтернет. Відомо, що в недавно випущений Google Chrome версії 64 була додана функція, яка автоматично блокує відтворення відеороликів на веб-сайтах.

Реалізувати таку функціональну можливість "пошуковий гігант вирішив для того, щоб при відвідуванні звичайного сайту в інтернеті на повну гучність не включалося відео, що лякає своєю несподіванкою і гучністю.

Як стало відомо сьогодні з офіційного блогу компанії Google, в інтернет-браузері Chrome версії 66 ця функція значно покращено. У нову версію інтернет-браузера додані нові критерії виявлення автоматичного відтворення відео, щоб заблокувати і запобігти абсолютно всі відео.

Повідомляється, що на даний момент веб-браузер Google Chrome знаходиться в стадії бета-тестування. Очікується, що його фінальна стабільна збірка вийде у світ для усіх користувачів в найближчі кілька тижнів. Вона принесе з собою підтримку дуже корисною функції, яка стане в нагоді всім.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що китайська компанія Xiaomi випустила тізер, який демонструє можливості технології розпізнавання особи Face Unlock та розблокування Mi Mix 2S з її допомогою. Новинка повинна отримати підтримку штучного інтелекту, яка допоможе реалізувати технологію Face Unlock.