Тепер, коли Samsung анонсувала Galaxy Note 9, ми дійсно очікуємо інших лідерів на ринку: Google і Apple. Pixel 3 і 3 XL будуть протистояти новим iPhone X, iPhone X Plus та 6.1-дюймовим РК-дисплеєм iPhone. Але в той час як попередні два покоління Pixel були зустрінуті з очікуванням і тривогою, є багато суперечок щодо Pixel 3, в основному з-за дизайну і деяких характеристик.

Нове відео з майбутнім флагманом:

Судячи з відео, смартфон отримав найпотворніший виріз на екрані серед усіх флагманів 2018 року. Якщо експерти не помиляються, ми отримаємо смартфон з 6.7-дюймовим екраном.

Спекуляції, показані в додатку для тестів у наведеному нижче відео, також не пропонують великого комфорту. Як і очікувалося, він працює на останньому Qualcomm Snapdragon 845, але пов'язаний тільки з 4 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті і, можливо, з 64 ГБ пам'яті. А батарея полила обсяг 3,430 мАч, і це дуже мало для сучасних смартфонів, особливо з такою великою діагоналлю.

Ззаду розташовані 2 камери: 12 мегапікселів на задній панелі і 8 мегапікселів спереду. Задня частина також вказує на невелику зміну дизайну.

Варто відзначити, що дизайн майбутніх смартфонів досить сміливий. Спочатку Google здивував світ предідущими моделями Pixel, але цього разу вони перевершили самих себе.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Samsung сильно здивувала скептиків, представивши публіці смартфон під назвою Galaxy Note 9, який отримав новітнє технічне оснащення, а також цілих 512 ГБ постійної флеш-пам'яті.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Samsung разом з Galaxy Note 9 представила нові розумні годинник Galaxy Watch. Буде 2 моделі: одна на 42мм, а інша на 46 мм. вони Виконані у класичному дизайні.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi показала новий варіант смартфона Mi MIX 2S Emerald Green. Вже 14 серпня його можна буде купити в Китаї. Для розробки нового варіанту Mi MIX 2S Emerald Green, Xiaomi співпрацював з дослідницьким інститутом Dunhuang.