Компанія почне блокувати запуск Google-додатків на несертифікованих ній Android-пристроях.

Якщо Android-пристрій користувача сертифікований Google, то він може встановлювати офіційні Android-програми від Google, включаючи Play Store, Карти та інші програми. Інакше установка програм від Google на нього не допускається.

Втім, виробники могли встановлювати додатки Google на свої пристрої без дозволу. У свою чергу, Google перекрив лазівку і почав блокувати можливість встановлення своїх програм на несертифікованих пристроях.

Тепер при запуску Google буде перевірятися дата складання операційної системи Android на пристрої. І якщо виявиться, що запуск здійснюється на несертифікованому пристрою, а версія Android була складена після 16 березня 2018 року, то додатка Google працювати не будуть.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

У фіналістки Холостяка Юлі "Зайки" трапилися неприємності перед весіллям: "За півгодини до..."

Показати ще

Втім заборона не торкнеться користувачів, які встановлюють нестандартні прошивки на свої пристрої. Вони зможуть зареєструвати свій Android ідентифікатор, щоб працювати з додатками Google.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Huawei представив смартфони з "унікальною камерою".

Відомо, що 27 березня компанія Huawei представила свої флагманські смартфони P20 і P20 Pro. За словами розробників, смартфони оснащені кращою на ринку камерою, яка має підтримку штучного інтелекту.