Google випустила нову рекламу, в якій висміяла Windows і Mac. У відео показується, що пристрої компанії Chromebook оснащені антивірусного захисту, автоматичними оновленнями, часом автономної роботи та різними додатками для Android.

Нова реклама від Google:

Більшість зауважень у відео від Google про Windows і macOS мали б більше значення багато років тому, але Microsoft і Apple вже вирішили багато з сумно відомих проблем, які зазначив Google в рекламі. Windows 10 поставляється з вбудованою антивірусного захисту, автоматичними оновленнями, і багато ноутбуки тепер здатні працювати добу автономно.

Google має сильне лідерство на ринку освіти в США завдяки своїм Chromebook, і остання реклама натякає, що компанія готова боротися за ще більшу частку ринку. І хоча ноутбуки компанії ще не готові скласти конкуренцію iPad від Apple, вона готова йти по головах Windows і Mac заради своєї вигоди.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки" Місячне затемнення 16 травня 2022 року: до чого потрібно бути всім готовим, і чим вразить Володимира Зеленського, прогноз астрологині Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею
Показати ще

Нагадаємо, що не так давно у Великобританії дослідники провели опитування, яке показало серйозні проблеми з Windows, і виявив головний недолік даної операційної системи. Як з'ясувалося, великі update 10 нерідко призводять до системних збоїв, повільної роботи і зависань, а то і зовсім відмовою завантаження операційної системи, що вдається виправити тільки повного перевстановлення "з нуля" разом з втратою всіх даних.

Як повідомляв портал Знай.uа, в базі даних популярного бенчмарка GeekBench з'явилися тести неанонсированного смартфона Meizu 16, про який ходять чутки в мережі протягом декількох тижнів. Апарат здався під модельним номером alps m1882. В одноядерному тесті апарат набрав 2289 балів, багатоядерний — 8865 балів.

Також портал Знай.uа писав, що не так давно на форумах з'явилися масові скарги власників OnePlus 6 з приводу сумнівної міцності задній панелі смартфонів. Однак, на дні з'явилася ще одна проблема, про яку заявила навіть сама компанія.