Harman Kardon випускає новий смарт-динамік, який буде підтримувати Google Assistant під назвою Citation 500. Він буде представлений на IFA 2018, і буде доступний для замовлення в Європі в кінці вересня.

Динамік поставляється у варіантах з сірим і чорним шерстяним покриттям, схожим на обгорнені в тканини динаміки Google Home. Вартість Citation 500 складає 700 доларів. Це приблизно на $ 300 дорожче, ніж Google Home Max, що робить його одним з найдорожчих динаміків Google Assistant.

Citation 500 має стереодинаміки 200 Вт і може підтримувати потокове аудіо з високою чіткістю 24 біт / 96 кГц. Для управління відтворенням є повноколірний сенсорна панель з РК-дисплеєм, але за підтримки Google Assistant ви можете просто використовувати свій голос для запиту музики або відтворення по бездротовій мережі з вашого телефону. Ви також можете використовувати динамік в якості розумного домашнього асистента для таких функцій, як управління лампами або термостатом.

Citation 500 - третій розумний динамік Хармана Кардона, але він перший у "розкішному" діапазоні. Компанія, що належить Samsung, ще не випустила динамік з підтримкою Bixby, але вже випустила модель з підтримкою Alexa під назвою Allure, вартість якої складає 249 доларів, а Cortana - Invoke, яка коштує 199 доларів.

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Популярні новини зараз

Міністр освіти Новосад заявила, що в Україні забагато вчителів: "В нас проблема"

Спливли нечувані деталі загибелі заробітчан у Польщі: перекрите повітря та приміщення з азотом

Донька Олі Полякової показала, у чому ходить до школи: "Я раніше весь час..."

Яке свято 18 листопада: чого не можна робити в цей день

Показати ще

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.