Google випустила новий додаток під назвою Just a Line, яка сподобається любителям доповненої реальності. Ця програма ні для чого не придатний, крім малювання білих ліній, які висять у повітрі. Утиліту вже можуть спробувати користувачі Android, завантаживши її з Google Play з будь-якого мобільного пристрою, що підтримує цю функцію.

Компанія назвала додаток "експериментом з доповненої реальності". У рекламному ролику до запуску програми Google навів кілька способів використання Just a Line, наприклад, створення забавних відео в стилі масок Instagram і Snapchat, що безсумнівно сподобається любителям вести блоги в соцмережах.

Додаток Just a Line заснований на попередньому експерименті Google під назвою Tilt Brush, яка також призначена для віртуальної реальності і дозволяє малювати в тривимірному віртуальному просторі. Однак для Tilt Brush була необхідна сумісність з технологіями віртуальної реальності VR, якої немає у багатьох сучасних смартфонів на Android. У той же час для використання Just a Line підійде будь-який пристрій, що підтримує програмний пакет ARCore. На даний момент, новинку підтримують такі девайси – Google Pixel 2, OnePlus 5, Zenfone AR, LG V30 або будь-який з останніх смартфонів Samsung Galaxy.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що компанія Apple давно в своїх пристроях надає можливість виклику різних служб з допомогою бічних кнопок. Приміром, у новітніх моделях смартфонів iPhone 8 і iPhone X потрібно довго тиснути таку клавішу та обрати потрібний пункт на екрані. Що стосується старих версій, iPhone 7 для додзвону до 911 достатньо п'яти швидких натискань, в інших країнах це число відрізняється. В наручних Apple Watch все набагато простіше, там виклик йде після довгого натискання.