В епоху криптовалют, інтернету речей і амазонифікації торгівлі все більшого значення набувають різні форми безготівкового розрахунку. Деякі країни вже в найближче п'ятиріччя можуть повністю відмовитися від традиційних грошей. Цифрові гіганти намагаються не втрачати ініціативу і задавати тренди у боротьбі за прихильність користувачів. Як повідомляє видання VentureBeat, відучора новий платіжний сервіс від Google став доступний всім користувачам Android.

Тепер можна буде вводити платіжні реквізити максимально швидко і просто. Спочатку потрібно натиснути на Pay with Google ("Заплатити за допомогою Google") в мобільному додатку або в браузері Chrome. Далі вибрати будь-яку зі своїх кредитних карток, прив'язаних до свого облікового запису Google, будь то Google Play або Android Pay. А потім ввести код безпеки з пристрою на Android — ось, власне, і все. Далі Google автоматично заповнює всі необхідні реквізити і адреси доставки.

Pay with Google дозволить заощадити час, що пішло раніше на заповнення граф "країна", "регіон", "адреса" тощо. У первісному варіанті сервіс був доступний лише тим, хто надіслав запит на ранній доступ. З 24 жовтня скористатися послугою нового засобу може кожен. Слід зауважити, що Google не бере комісії за вчинені фінансові операції.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про нові можливості повітряних куль

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Франківськ знову "почервоніє", Марцінків назвав дату: "Закриємо все!"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Реакція була миттєвою: маленька українка заспівала "солов'їною" посеред торгового центру

Показати ще