Роботи і нейромережі витісняють людей із звичних сфер зайнятості. У зв'язку з цим корпорація Google зайнялася безкоштовним навчанням 10 тисяч людей основам IT. У керівництві компанії впевнені, що якщо не вкладатися в перепідготовку людей вже зараз, то в найближчому майбутньому це обернеться катастрофою для ринку праці багатьох країн. Курс розрахований на 8-12 місяців і розроблений на основі освітньої платформи Coursera. Як повідомляє сайт Известія, навіть дилетант після проходження курсу зможе претендувати на місце у великій технологічної компанії.

Google запускає нову безкоштовну навчальну онлайн-програму, пройшовши яку 10 тисяч осіб без профільної освіти та відповідного досвіду зможуть працювати в сфері інформаційних технологій. Це частина величезної стратегії компанії по перепідготовці кадрів, в яку технологічний гігант вклав $1 млрд. Подібні заходи Google робить не тільки тому, що її досягнення в області ШІ щорічно позбавляють робочих місць тисячі некваліфікованих співробітників, але і у зв'язку з гострою нестачею кадрів у сфері розробки штучного інтелекту.

Google заявила, що навчальний курс розроблено на основі власних методів підготовки допоміжного персоналу компанії. Програма, створена спільно з освітньої онлайн-платформою Coursera, передбачає постійну практику у віртуальних лабораторіях. Так, якщо в завданні буде сказано усунути проблему на Linux, лабораторія надасть доступ до відповідного програмного забезпечення. Через 8-12 місяців кожен, що пройшов цей курс, зможе працювати у великих ІТ-компаніях. "Чим більше робочих місць скорочується через автоматизації, тим більше ми повинні створювати умов, які допоможуть усім бажаючим "застрибнути" на нові кар'єрні висоти в майбутньому", — впевнений СЕО Coursera Джефф Маггіонкальда.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про зникнення межі між технарями і гуманітаріями

Популярні новини зараз

Юрій Горбунов напоїв Катю Осадчу 8 березня

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще