Американська корпорація Google створила навчальний курс Be Internet Awesome для дітей шкільного віку, який навчить їх боротися із тролями та хакерами у мережі.

За інформацією The Verge, у розробці програми брали участь вчителі, оператори YouTube та спеціалісти з організацій, які з забезпечення безпеки та грамотності в інтернеті. Курс передбачає проходження класної програми і тематичної гри Interland.

Таким чином Google збирається навчити дітей захищатися від цькування у мережі, атаки хакерів та шахрайства. Школярі дізнаються, яку інформацію про себе не слід розголошувати, з ким та як спілкуватися та як придумати безпечні паролі.

У Google повідомили, що навчальна програма відповідає усім вимогам Міжнародної організації технологій в освіті. Пройти курс може кожен зареєстрований користувач Google.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Google та студія Warner Bros. розробили спільний курс для дівчаток-програмісток, вчетелем якого є головна героїня фільму "Диво-жінка".

Популярні новини зараз
Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Головні новини за 17 травня: похорон зірки "Бригади" Дюжева, дешевий хліб в Україні та нове похолодання Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще