Компанія IOActive, що спеціалізується на безпеці та антивірусного захисту, повідомила про те, що хакери навчилися дистанційно отримувати контроль над гироскутерами.

Зловмисники отримують повний доступ до управління гироскутера в режимі реального часу. Компанія в своєму блозі опублікувала статтю з описом вразливостей деяких моделей гіроскутерів. Повідомляється, що до популярних гіроскутерів Ninebot від компанії Segway можливо віддалене підключення по інтерфейсу Bluetooth стандартним кодом доступу. Крім прямого підключення, хакери навчилися взламувати мобільний додаток, яке дає доступ до транспорту.

Також IOActive опублікувала відео ролик, що показує процес злому однією з моделей гироскутера.

Після відео компанія також опублікувала рекомендації щодо поліпшення безпеки гіроскутерів. Творцям транспорту варто посилити заходи захисту і шифрування персонального доступу до пристрою. Що стосується користувачів, IOActive рекомендує завжди оновлювати прошивку гіроскутера до останньої версії.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

У львів'ян відберуть автівки на дизелі

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що угорці створили унікальну плитку.