Гіроскутери Segway підтримують синхронізацію з мобільним додатком, що робить їх уразливими з боку хакерів.

Такий "прокол" у популярному засобі пересування виявив фахівець антивірусної компанії IOActive Томас Кілбрайд, про що й повідомив на офіційному сайті фірми.

Синхронізація з мобільним додатком дозволяє власникові гіроскутера змінювати підсвічування, стежити за рівнем заряду акумулятора і дистанційно керувати його рухом. У свою чергу хакери можуть, отримавши доступ до управління транспортним засобом, керувати всіма функціями і навіть викрасти його.

Кілбрайд пояснив, що у більшості протестованих моделей Segway відсутня перевірка безпеки при оновленні прошивки, що дозволяє зловмисникам завантажити в пам'ять двоколісного транспортного засобу будь-який довільний код, а вже потім керувати им на власний розсуд.

Можливість синхронізації моделей Segway через Bluetooth-інтерфейс теж дає простір для діяльності зловмисникам. До того ж, таким способом зламати гіроскутер ще простіше, оскільки виробник ставить за замовчуванням ПІН-код 000000, який діє навіть після заміни.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у мережі опублікували відео, де показано, що за небезпеку може приховувати улюблена багатьма річ.