Asimo, чудовий гуманоїдний робот від Honda відходить у минуле. Компанія оголосила, що припинить виробництво робота, щоб зосередитися на використанні технології Asimo для більш практичних застосувань у сфері автомобільного транспорту.

Робота над Asimo, чиє ім'я означає "Заслужений крок в інноваційній мобільності", що почалася у 80-х роках, і врешті-решт вона була представлена в 2000 році. Перший робот, який повинен ходити на двох ногах став Asimo, який крім ходьби здатний розпізнавати кілька рухомих об'єктів, визначати відстань і напрям об'єктів, інтерпретація голосових команд і людських жестів.

Протягом багатьох років Асимо грав у футбол з президентом Обамою, перемагав Келлі Ріпа, танцював, і навіть прославився завдяки своїм смішним моментів, коли він впав намагаючись піднятися по сходах.

Нагадаємо, що в Chrome анонсували нову зручну опцію для Android , яка дозволяє автоматично зберігати веб-сторінки, і користуватися ними без інтернету.

Відзначимо, що нова функція починає діяти при підключенні телефону до Wi-Fi. Chrome автоматично завантажує новинні статті, спираючись на статистику популярного контенту в конкретному регіоні. Представники компанії заявили, що ця функція доступна практично для всього світу.

Популярні новини зараз
Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple і Samsung поклали кінець їх давньому патентному спорі, за яким Apple звинуватила Samsung у копіюванні дизайну iPhone. На цей раз суперечка було врегульовано, проте умови угоди не розголошуються.

Патентне бій почався в 2011 році і Samsung Apple виплатила 1 мільярд доларів. Після цього, ряд апеляцій підштовхнув спір до Верховного суду, оскільки компанії постійно перефразували, які патенти були порушені.

Суперечка обертався навколо декількох патентів на створення основних функцій смартфона, таких як кнопка для збільшення екрану, і сітка додатків для головного екрану.

Зовсім недавно вердикт був скорочений до 539 мільйонів доларів у бік Apple. Samsung подала апеляцію на початку цього місяця, проте обидві компанії змогли домовитися, перш ніж її можна було б знову оспорювати.