У Инстаграме з'явилася функція галереї для "Історій", яка дозволяє додавати відразу декілька фотографій і відео. Раніше користувачам доводилося завантажувати зображення по одному. Про це повідомляється в блозі компанії.

Для цього при публікації "Історії" потрібно вибрати зображення, натиснути на значок галереї в правому верхньому кутку і додати до нього ще до 10 знімків або відео. Для них можна вибрати потрібний порядок, а також окремі ефекти, стікери і GIF-анімації. Після редагування фото завантажуються одночасно.

Функція поступово стане доступна всім користувачам в найближчі тижні. Також тепер при виборі стікера з місцем розташування у "Історіях" автоматично буде пропонуватися місце, де зроблено знімок, а не де перебуває користувач.

Популярні новини зараз

В Києві може з'явитися новий мікрорайон: у Кличка розкрили деталі

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Google припинила роботу над додатком Google Allo для обміну повідомленнями. Новий керівник групи по системам зв'язку Google, Аніл Сабхарвал вирішив припинити інвестиції в Allo і направити їх на розвиток Android Messages.

Зараз Google працює над просуванням нового стандарту обміну повідомленнями Chat, яка мала б витіснити SMS на більшості Android-смартфонів.

На відміну від стандартного додатка Messages, кількість тих, хто завантажує та використовує альтернативний месенджер Google Allo дуже незначна.

"Продукт в цілому не отримав того рівня підтримки, на який ми розраховували. Ця програма створювалася, щоб стати рішенням, яке ми можемо запропонувати мільйонам людей, готових його використовувати. І де ж ми тепер? Нам не здається, що ми на вірній траєкторії", – заявив Сабхарвал.

Правда, поки програма продовжить працювати і отримувати підтримку Google, однак активного розвитку вже не буде.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що деякі власники поштових скриньок Gmail помітили, що їм приходять рекламні листи з їх адреси. Однак у компанії Google повідомили, що ніяких атак на сервери не було, просто спамери знайшли спосіб обходу захисту від реклами.