У Инстаграме з'явилася функція галереї для "Історій", яка дозволяє додавати відразу декілька фотографій і відео. Раніше користувачам доводилося завантажувати зображення по одному. Про це повідомляється в блозі компанії.

Для цього при публікації "Історії" потрібно вибрати зображення, натиснути на значок галереї в правому верхньому кутку і додати до нього ще до 10 знімків або відео. Для них можна вибрати потрібний порядок, а також окремі ефекти, стікери і GIF-анімації. Після редагування фото завантажуються одночасно.

Функція поступово стане доступна всім користувачам в найближчі тижні. Також тепер при виборі стікера з місцем розташування у "Історіях" автоматично буде пропонуватися місце, де зроблено знімок, а не де перебуває користувач.

Популярні новини зараз

Семчишин влаштує в Хмельницькому велику чистку, полетять голови: "Більше половини"

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Google припинила роботу над додатком Google Allo для обміну повідомленнями. Новий керівник групи по системам зв'язку Google, Аніл Сабхарвал вирішив припинити інвестиції в Allo і направити їх на розвиток Android Messages.

Зараз Google працює над просуванням нового стандарту обміну повідомленнями Chat, яка мала б витіснити SMS на більшості Android-смартфонів.

На відміну від стандартного додатка Messages, кількість тих, хто завантажує та використовує альтернативний месенджер Google Allo дуже незначна.

"Продукт в цілому не отримав того рівня підтримки, на який ми розраховували. Ця програма створювалася, щоб стати рішенням, яке ми можемо запропонувати мільйонам людей, готових його використовувати. І де ж ми тепер? Нам не здається, що ми на вірній траєкторії", – заявив Сабхарвал.

Правда, поки програма продовжить працювати і отримувати підтримку Google, однак активного розвитку вже не буде.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що деякі власники поштових скриньок Gmail помітили, що їм приходять рекламні листи з їх адреси. Однак у компанії Google повідомили, що ніяких атак на сервери не було, просто спамери знайшли спосіб обходу захисту від реклами.