Instagram обмежив можливості через нетолерантних користувачів

поділитись
Користувачі почали використовувати можливості соцмережі несподіваним чином

Якщо ви зайшли в Instagram або Snapchat і не знайшли там розділу з GIF – не дивуйтеся. Розділ відключили через те, що там почали активно поширюватися расистські гифки. Минулого місяця цю функцію додали в соцмережу, і кожен бажаючий міг вставляти GIF-анімації в своїх відео. Тепер же ця функція є недоступною. Коли вона знову з'явиться - невідомо.

 

 

Раніше повідомлялося, що щодня використовуючи свої смартфони, ми генеруємо величезний потік даних. Відслідковуючи й аналізуючи нашу поведінку, гаджети створюють цифрові профілі користувачів з безліччю деталей нашому особистому житті.

 

 

Наприклад, цифрові профілі використовуються компаніями в їх цілях і, як правило, без нашого відома. Збираючи інформацію під час роботи додатків або у фоновому режимі, складні алгоритми аналізують безліч усього, включаючи місце розташування, історію пошуку, комунікації в соцмережах, а також фінанси і біометричні дані.

 

 

Кожен тип даних говорить про наші інтереси, уподобання та хобі, на основі яких можна зробити висновки про освіту людини, віросповідання, політичних поглядів, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, а також про соціальні зв'язки і здоров'я.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 5 способів скачати музику на iPhone. Ви зможете швидко завантажувати аудіофайли через інтернет або по USB-кабелю за допомогою комп'ютера. Хоча музику слухають частіше на iPhone, всі перераховані способи підійдуть і для iPad.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
смартфон, телефон, флагман
Не варто переплачувати за нову електроніку
0
0
21:12 24.04.2018
Флагман здав свої позиції з продажу
0
0
20:30 24.04.2018
Компанія припиняє підтримку власного додатка
0
0
18:51 24.04.2018
Відомий транспортний засіб виготовили у 1964 році
0
0
17:28 24.04.2018
Новинка виявилася продовження лінійки Galaxy
0
0
16:28 24.04.2018