В ході виставки Computex 2018 компанія Intel продемонструвала кілька ноутбуків з двома екранами. Старший президент і глава відділу споживчих комп'ютерів Intel Грегорі Брайанта заявив, що такі інновації є лише початком.

“Ви побачите пристрій з двома екранами, які запропонують нові способи взаємодії з комп'ютером. Ймовірно, вас чекають складні дисплеї, гнучкі гаджети і так далі. Очевидно лише те, що ці пристрої будуть абсолютно несхожі на традиційні персональні комп'ютери, відкриваючи нові можливості за рахунок цього.", - повідомив Григорій Брайант.

Таким чином, Tiger Rapids і Pocket PC — це провісники нових гаджетів, які замінять ноутбук, планшет і смартфон. Вони будуть працювати на повноцінній версії Windows 10. Одним з перших подібних пристроїв стане девайс від Dell. За чутками, він вийде до кінця року і отримає складаний екран.

Не варто забувати і про Surface Phone від Microsoft. Хоча офіційно його досі не представили, керівництво компанії підтримує інтригу і вже не раз натякала, що смартфон на десктопної Windows 10 цілком реальний, і чекати залишилося недовго.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Майбутні iPhone будуть випускатися з роз'ємом USB-C замість звичного для Apple інтерфейсу Lightning.

Про це повідомляє DigiTimes.

Розробники Apple переглядають компонування зарядних пристроїв і пов'язаного з ними інтерфейсу.

Оновлення з'явиться на iPhone і iPad наступного покоління. Можливо, у Apple з'явиться серія iPhone 2019 з підтримкою USB Type-C.

Цікаво, що впровадження USB Type-C в MacBook серії Apple вже спонукало виробників ноутбуків послідувати їх прикладу.

Очікується, що використання USB-C в інших гаджетах Apple також прискорить впровадження цього роз'єму виробниками смартфонів.

Зараз роз'єм USB Type-C у всіх флагманських мобільних апаратів на Android. Популярність інтерфейсу Type-C виробників дешевих моделей буде багато в чому залежати від впровадження цього роз'єму в iPhone.