Інтернет-лікар допоможе користувачам Facebook налагодити інтимне життя

поділитись
Програма не тільки допоможе поліпшити стосунки, а й дасть повний аналіз тих проблем, яких люди зазвичай не помічають

У користувачів соцмережі Facebook незабаром з'явиться можливість налагодити інтимне життя без візиту до лікаря. Розробники створили спеціального бота, спілкування із яким замінить консультацію у сексолога.

Про це повідомляє Mashable.

Новинка під назвою Lovely Bot прийматиме повідомлення і стане інтернет-порадником для кожного, кого не задовольняють стосунки із партнером. У його створенні допомагала сексолог Агата Лув.

Працюватиме бот просто: задавши кілька питань користувачу, він зробить висновок, наскільки людина вдоволена інтимним життям та побачить недоліки. Після цього запропонує кілька варіантів, як можна покращити ситуацію.

На думку виконавчого директора компанії Lovely Якуба Коніка, більшість пар не можуть відверто розповісти один одному про свої вподобання у ліжку, тому бот може допомогти їм розібратися у цьому і зважитися на відверту розмову.

Така розробка повноцінно замінить пораду лікаря, якщо на візит до фахівця немає часу, або людина хвилюється щодо своєї анонімності.

Програма не тільки допоможе поліпшити стосунки, а й дасть повний аналіз тих проблем, які зазвичай не помічають закохані.

Як повідомляв портал "Знай.ua", модератори Facebook регулярно отримують вказівки щодо цензури у соцмережі. Їм виділяється не більше 10 секунд, щоб прийняти рішення щодо публікації.

 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Facebook, бот, інтимне життя
Авто за ціною хорошого велосипеда
0
0
12:40 19.03.2018
Такого результату не очікував навіть сам автор
0
0
12:18 19.03.2018
Не намагайтеся заряджати смартфон незвичайними способами
0
0
11:02 19.03.2018
Компанія вирішила зробити сюрприз фанатам
0
0
10:18 19.03.2018