У користувачів соцмережі Facebook незабаром з'явиться можливість налагодити інтимне життя без візиту до лікаря. Розробники створили спеціального бота, спілкування із яким замінить консультацію у сексолога.

Про це повідомляє Mashable.

Новинка під назвою Lovely Bot прийматиме повідомлення і стане інтернет-порадником для кожного, кого не задовольняють стосунки із партнером. У його створенні допомагала сексолог Агата Лув.

Працюватиме бот просто: задавши кілька питань користувачу, він зробить висновок, наскільки людина вдоволена інтимним життям та побачить недоліки. Після цього запропонує кілька варіантів, як можна покращити ситуацію.

На думку виконавчого директора компанії Lovely Якуба Коніка, більшість пар не можуть відверто розповісти один одному про свої вподобання у ліжку, тому бот може допомогти їм розібратися у цьому і зважитися на відверту розмову.

Популярні новини зараз

Донька київської судді заступилася за Басту, пояснивши, чий Крим: "Не наш, змиріться, про*бали"

Леся Нікітюк в купальнику посмикала за вушко красеня: примостився поруч

Ольга Сумська знову виходить заміж: Роксолана розкрила подробиці весілля

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Показати ще

Така розробка повноцінно замінить пораду лікаря, якщо на візит до фахівця немає часу, або людина хвилюється щодо своєї анонімності.

Програма не тільки допоможе поліпшити стосунки, а й дасть повний аналіз тих проблем, які зазвичай не помічають закохані.

Як повідомляв портал "Знай.ua", модератори Facebook регулярно отримують вказівки щодо цензури у соцмережі. Їм виділяється не більше 10 секунд, щоб прийняти рішення щодо публікації.