Після низки сексуальних скандалів в Голлівуді розробники створили декілька програм, з допомогою яких можна отримати офіційну згоду на секс.

Про це пише lcmedia.com.ua.

Наприклад, голландці створили додаток під назвою LegalFling. З допомогою цього додатка можна відправити запит в один з месенджерів, після чого один з партнерів може підтвердити або відмовитися від пропозиції "розважитися".

Розробники стверджують, що ці запити можна буде використовувати як докази у суді. Партнер також може відмовитися від статевого акту у будь-який момент, висловившись це усно. У додатку також можна обговорити "на березі" всі обставини майбутнього сексу і те, на що погоджується партнер, приймаючи пропозицію. Також користувачі можуть вказати чи є у них які-небудь венеричні захворювання.

Додаток SaSie пропонує більш серйозний варіант – підписання контракту. У додатку партнери закріплюють контракт електронними підписами і документами. Контракт надсилають і його можна пізніше анулювати.

Популярні новини зараз
"Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня Скандальний конкурс "Міс Україна-2023" знайшов переможницю - 18-річна студентка поїде до Індії Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

WeConsent пропонує записати на відео те, що партнер погоджується вступити в статевий акт. Відео зберігаються на сервері додатка і їх можна в підсумку використовувати в суді.

Для тих, хто не любить відео Yes to Sex пропонує голосову згоду. У користувачів є 25 секунд щоб записати свою згоду на інтим.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua" новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 3 отримав перше оновлення прошивки. Завдяки цьому в смартфоні стала доступна нова корисна функція, про яку говорилося ще на презентації.

Так, власники гаджета можуть дистанційно відключати звук телефону. Раніше, якщо власник Mi Band 3 не хотів приймати дзвінок, йому доводилося слухати звуки смартфона, а також вібрування браслета весь час, поки дзвонив смартфон, що створювало масу незручностей.

Тепер звук можна скрутити. Це особливо зручно, коли ви йдете по вулиці, або їдете в метро, або ж тоді, коли просто немає часу відповісти на дзвінок.

Щоб запрацювала нова прошивка треба також оновити додаток для смартфонів на базі Android. При цьому оновлений додаток для iPhone (iOS) повинен бути доступний через кілька днів.