Німецький концерн ThyssenKrupp почав випробування абсолютної нової системи пересування для ліфтів. Основою для них стала магнітна подушка.

Про це повідомляє Wired. У великих містах все частіше зводять висотні будинки, орієнтуючись на зростання населення на Землі. Це ставить перед інженерами завдання по оптимізації конструкцію і механізм роботи ліфтових систем, щоб підвищити їх пропускну здатність.

Німецький концерн почав випробування повнорозмірного прототипу пасажирської системи в 246-метровому хмарочосі "Вежа світла". Всередині будівлі облаштовані 12 ліфтових шахт.

Нові підйомники розраховані на вантажопідйомність в 630 кілограмів, або близько восьми дорослих осіб. Їх піддали під час випробувань критичним навантаженням: стійкість кабін до механічних пошкоджень при масі в 40 тонн і вільному падінні на швидкості 160 км / ч.

\

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

Такі ліфти зможуть пересуватися по різних частинах будівлі і випереджати один одного при несправності або довгому очікуванні пасажирів. Вони рухатимуться не тільки вертикально, але й горизонтально при необхідності. Кабіна спирається на рейки, але зависає над ним завдяки сильному магнітному полю. В результаті між ліфтом і направляючими відсутня сила тертя.

Але така система не позбавлена ​​недоліків. У такому ліфті відсутня система направляючих з противагою, а це збільшить витрати електроенергії і навантаження для двигуна. Також немає даних, чи є у система для роботи при аварійному відключення енергії.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, технології вже добралися і до домашніх улюбленців. Незабаром вони отримають планшети для своїх потреб.