Смартфони значно розширюють наші можливості. Але у більшості сучасних моделей є відчутний мінус-заряду батареї вистачає максимум на добу. Для міських жителів це, звичайно ж не проблема. Адже розетки можна знайти буквально на кожному кроці. Але туристичний похід тривалістю в кілька днів може залишити вас повністю без зв'язку. Як повідомляє портал Файна Ідея, інженерам вдалося розробити оригінальне рішення цієї проблеми і мова йде зовсім не про сонячні панелі.

Зазвичай, коли мова йде про зарядки гаджетів за містом, всі згадують про сонячні панелі. Однак, зовсім скоро настільки ж популярним джерелом енергії може стати портативна гідроелектростанція. Пристрій Enomad Uno поміщається в проточну воду (річку, струмок, джерело), кріпиться до дна і фактично тут же починає виробляти енергію за рахунок проворота турбіни. Пристрій при цьому можна миттєво використовувати для підзарядки електронних пристроїв.

Особливістю Enomad Uno є те, що на відміну від сонячних панелей, може працювати в будь-якій місцевості, при будь-яких погодних умов і в будь-який зручний час доби, хоча, звичайно, потрібно йти з таким джерелом енергії тільки в місця з проточною водою, інакше Enomad Uno марний. У той же самий час, тримати Enomad Uno у воді можна скільки завгодно довго, він не згорить, не перегріється, і на екологію та чистоту води ніяк не вплине.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Донька Ольги Сумської Тоня Паперна зворушила українців: "Ходите по хмарах"

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про рибу-батарейку