В Росії розробили безпілотний бойовий гелікоптер "Ворон 777-1", який може вести радіоелектронну боротьбу і застосовувати стрілецьку зброю.

Нову модель дрону вертолітного типу створили інженери КБ "Искатель" МАІ (Московський авіаційний інститут), повідомляють російські ЗМІ. "Ворон 777-1" може нести обладнання для радіоелектронної боротьби, а також стрілецьку зброю.

Новий безпілотний вертоліт здатний виконувати завдання в автономному режимі або ж під управлінням оператора. Тривалість польоту "Ворона 777-1" - до 4 годин, максимальна злітна маса становить приблизно 90 кг, корисне навантаження - до 50 кг.

За словами розробників, новий БПЛА вже пройшов необхідні випробування і замовники зможуть отримати "Ворон 777-1" в 2018-2019 роках. Щоправда, хто саме є замовником таких дронів, не повідомляється.

Популярні новини зараз

У Харкові на "Барабашово" пекельне полум'я знищило пуховиків і джинсів на мільйони: "Шкода..."

На Львівщині помер легендарний тренер, місто у жалобі: виховував чемпіонів

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

На Львівщині чоловік ліг під ніж і безслідно зник

Показати ще

Сьогодні на озброєнні силових структур Росії немає ударних безпілотних літальних апаратів. З іншого боку, про випробування таких БПЛА повідомляють із завидною регулярністю.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Росії почали випробовувати ударний безпілотник United 40 з Об'єднаних Арабських Еміратів, над створенням якого працювали інженери з Харківського авіаційного інституту.

Російським розробникам поки не вдалося створити подібних дронів, здатних перебувати в повітрі більше доби, і вони вирішили їх закупити або скопіювати українські та арабські технології.