19 серпня в Амстердамі, столиці Нідерландів, у одному з офіційних магазинів компанії Apple раптово вибухнув iPad.

Джерела повідомляють, що причиною вибуху гаджета став перегрів або негерметичний акумулятор.

Працівники магазину оперативно зреагували і помістили iPad у відро з піском. В результаті пригоди ніхто з відвідувачів серйозно не постраждав. Однак у трьох осіб були виявлені проблеми з диханням, оскільки планшет виділяв токсичний дим.

Після приїзду пожежників і евакуації клієнтів роботу магазину відновили.

Нагадаємо, 20 серпня IPad вибухнув в офіційному Apple Store в Амстердамі в результаті перегрітої або бракованої батареї. Ніхто не постраждав, хоча три людини в магазині лікувалися від респіраторних проблем після спалаху.

Неясно, коли планшет вибухнув: співробітники Apple в магазині швидко розмістили пристрій в контейнері, заповненому піском. Кажуть, що iPad продовжує випускати пари якоїсь подразнюючої речовини, яке нашкодило трьом людям.

Згодом пожежна команда міста прибула на місце події, а сусідній магазин Leidseplein був евакуйований. Незабаром робота магазину була відновлена.

Незважаючи на те, що Apple не часто перебувала в новинах через вибухаючі гаджети, подобній інцидент стався ще в січні в Німеччині.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у наступному місяці Apple представить три нових iPhone, в тому числі доступний наступник iPhone X з РК-екраном, а також дві моделі преміум-класу, в яких будуть дисплеї OLED, такі як iPhone X.

Всі три пристрої будуть поставляти одні і ті ж самі основні функції, що означає, що найдешевша модель буде майже таким же потужним і швидким, як і найдорожчий.

Більш дорогі моделі будуть мати кращі дисплеї, подвійні камери і найкращий час автономної роботи, щоб назвати лише деякі з відмінностей між новим ЖК-екраном iPhone і преміальними моделями. Крім того, OLED-телефони, як повідомляється, отримають додаткову функцію, яку ми не бачили.

Також Знай.ua писав про те, що Apple випустила шосту бета-версію своїх основних операційних систем, а розробники змогли протестувати нові збірки macOS Mojave, iOS 12, tvOS 12 і watchOS 5 всього через тиждень після випуску попередньої бета-версії.