На YouTube-каналі EverythingApplePro експерти продемонстрували порівняльний краш-тест головних смартфонів 2018 року iPhone X і Samsung Galaxy S9+. Обидва мобільні пристрої у випробуваннях на падіння з висоти продемонстрували майже однакові результати.

Про це повідомляє Grifonsoft.ru.

Для початку ведучий «впустив» флагмани з рівня кишені штанів: відразу телефони падали на підлогу бічною гранню, а після – плазом. Смартфони відмінно впоралися з випробуванням, залишившись без пошкоджень. Другий тест - падіння з висоти людського зросту. iPhone X стійко витримав і це випробування, на відміну від Samsung Galaxy S9+, у якого з'явилася тріщина на задній стінці. Однак легендарна «десятка» «яблучного» виробника повторила долю Samsung S9+, коли її кинули, піднявши на двометрову висоту.

При падінні «обличчям» вниз, дисплеї двох флагманів отримали пошкодження: екран iPhone X розбився, а у конкурента і зовсім відмовився реагувати на натискання. Кинувши смартфони з триметрової висоти, експерт їх "добив". За результатами тестування на міцність, обидва смартфони виявилися практично однаково стійкими.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", вже близько трьох років компанія Apple випускає нові моделі MacBook, які, маючит клавіатуру із зовсім невеликим ходом клавіш. Вона занадто голосна і при друку приносить кардинально інші відчуття від тих, які можна було відчути раніше. Тому «яблучна» корпорація ввела механізм «метелик», який в модельному ряду MacBook Pro зразка 2016 року оновили до другого покоління.

Також портал повідомляв про те, що слідом за оголошенням офіційної інформації про майбутні плани компанії Xiaomi запустити в продаж на території Китаю смартфон флагман Redmi Note 5 з більш потужними технічними даними, яку сьогодні можна зустріти в його версії для внутрішнього ринку Індії, інсайдери змогли дізнатися секрет точної ціни майбутньої новинки. Телефон виділиться особливістю - 6 ГБ оперативної пам'яті і більш потужним процесором – Snapdragon 636.