З персонажів фантастичних фільмів кіборги поступово перетворюються в реальність. Люди імплантують собі датчики і сенсори, встановлюють біонічні протези, пробують пристрої, що дозволяють бачити світ очима комах. Футорологи подейкують про те, що до середини століття люди остаточно зіллються з машинами в єдине ціле. Але поки що, ентузіасти самостійно створюють всю необхідну інфраструктуру для цього злиття. Як повідомляє Fast Company, в Каліфорнії відкрився фітнес-центр для біохакерів.

Центр був відкритий засновником стартапа Bulletproof Coffee Девідом Еспрі, який відомий тим, що імплантував собі в біцепс комп'ютерний датчик рівня глюкози в крові і ставив на собі інші експерименти в дусі биохакерства. У 2013 році він витратив $1 млн на створення в своєму домі власної «біохакерського центру», який, за його словами, допоміг йому скинути вагу і підняти свій IQ на 20 пунктів. Деякі з пристроїв домашньої лабораторії використовуються в його новому фітнес-центрі. "У Labs ви отримуєте більше користі за менший час, — говорить він. — Якщо ви хочете витратити на кардиотренування всього 21 хвилину, відчути себе дійсно добре і при цьому не спітніти, ми можемо це зробити".

Коштує така можливість недешево. Один сеанс обійдеться в $50, а абонемент на 12 відвідувань — $510, що майже в два рази перевищує вартість висококласного тренажерного залу в Лос-Анджелесі. Якщо ви захочете відвідувати центр кожен день, це буде коштувати близько $1400 в місяць. Як не дивно, дорожнеча методів не гарантує результат. На думку видання, більшість технологій Bulletproof Labs не мають під собою вагомої медичної або наукової основи. Дослідження компанії не були рецензовані або опубліковані в авторитетних журналах, що спонукало багатьох піддати сумніву кваліфікацію засновника фітнес-клубу для біохакерів.

Популярні новини зараз

Київські дорожники з цеглиною і тачкою атакували асфальт і стали живим мемом

Короткі шортики на жінці-арбітрі змусили іранський канал переривати трансляцію понад 100 разів

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про найпотужніші смартфони