Клони iPhone X заполонили ринок, на черзі годинник від Apple

поділитись
Годинником від Apple зацікавилися китайські виробники смартфонів

Китайська компанія Huawei стала власником патенту на дизайн Smartwatch. Новий "розумний" годинник фірми буде презентований вже в цьому році.

 

Новинка Huawei нагадує власних попередників, з'явиться тільки різниця в збільшеному екрані. Передбачається, що мова йде про повністю плоский аксесуар за типом Apple Watch, однак під самим екраном буде знаходитися кнопка живлення. Ремінь смарт-годинників володіє декількома сенсорами, необхідними для збирання показників власника пристрою.

 

 

Кінцевий концепт від Huawei не має дактилоскопічного сенсора, так як інженери китайської компанії вирішили не використовувати його у зв'язку з моментами безпеки. Нові смарт-годинник з'являться восени, новинка може стати гідним конкурентом Apple Watch.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Samsung Electronics відмовилася знижувати ціну на OLED-матриці для iPhone X наступного покоління, незважаючи на готовність Apple знайти іншого постачальника.

 

Про це повідомляє південнокорейський ресурс ETNews з посиланням на джерела, близькі до планів виробника.

 

За даними видання, жоден з потенційних партнерів Apple, зайнятих виробництвом дисплейних матриць, виявилося не під силу забезпечити компанію достатнім обсягом комплектуючих.

 

 

Отримавши відмови від LG і Japan Display, в Купертіно були змушені знову піти на контакт з Samsung.

 

Представники Samsung Electronics, які приїхали на зустріч з Apple, заявили, що готові незамедлительность почати виробництво 100 мільйонів панелей, 25% яких призначаються для iPhone X поточного покоління і 75% — для моделі 2018 року. В Купертіно, за даними ETNews, ще не прийняли остаточного рішення, проте напевно здивовані такою ціновою політикою південнокорейської компанії.

 

В якості жесту доброї волі парламентарі Samsung запропонували Apple забезпечити її матрицями, які застосовуються при виробництві Galaxy S9. І хоча ці компоненти значно поступаються сучасним дисплеям iPhone X, але при цьому значно дешевше у виробництві і вписуються в бюджет Apple.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
смартфон, телефон, флагман
Дві популярні соціальні мережі тестують можливість взаємообміну
0
0
03:35 20.07.2018
Глава компанії не довіряє стороннім розробникам з кількох причин
0
0
03:20 20.07.2018
Навіть роботи страждають від цієї проблеми
0
0
23:49 19.07.2018
Хмарні сховища витісняють звичайні тверді накопичувачі
0
0
18:49 19.07.2018
Тепер навіть чистити зуби можна веселіше
0
0
15:51 19.07.2018