Компанія Kodak заявила, що збирається випустити власну криптовалюту - Kodakcoin. Акції однієї з найстаріших на американському ринку компаній, заснована в 1888 році, зросли відразу на 119%.

Папери Eastman Kodak Co. зросли більш, ніж в два рази після заяви керівництва про те, що вона випустить власну криптовалюту під назвою Kodakcoin. Це "фотоцентрическая" валюта дозволить фотографам і агентствам краще контролювати права на зображення, говориться в повідомленні компанії.

Зростання акцій відбувається на тлі ажіотажу, який спонукає інвесторів хапатися за будь-які папери, хоч віддалено пов'язані з блокчейном і криптовалютами. Компанії, які раніше займалися спортивними ліфчиками, фруктовими соками і чаєм, теж «примазалися» до блокчейну і насолоджувалися зростанням своїх акцій.

Популярні новини зараз
ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Російські війська зазнали провалу одразу на трьох напрямках в Україні - британська розвідка Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

Kodak - одна з найстаріших компаній на американському ринку, заснована в 1888 році. Її ім'я міцно пов'язане із створенням фотоплівки, але в цифрову епоху Kodak довелося важко. У 2013 році вона пройшла через процедуру банкрутства, виживши тільки завдяки продажу всіх своїх патентів таким компаніям, як Apple і Microsoft. Тепер компанія займається цифровою фотографією, печаткою та ліцензуванням.

Папери зросли з 3,7 до 6,8 доларів або на 119%, збільшивши капіталізацію Kodak до 289,5 млн дол.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що криптомонеты подорожчали на 13 тисяч разів.