Скандал, пов'язаний з маніпуляціями в соцмережах під час передвиборчої компанії Дональда Трампа, отримав широкий розголос у ЗМІ. Однак на цьому історія з інструменталізацією соціальних мереж не закінчилася. Через якийсь час стало відомо також і про велику роботі російських спецслужб в американських соцмережах. Але і на цьому історія не закінчується. Згідно з останнім аналізом, проведеним службою TwitterAudit, більше половини всіх підписників Twitter-аккаунта чинного президента США є ботами.

У президента США зараз 42,5 млн читачів у Твіттері, що робить його аккаунт 21-го по популярності в соцмережі. Повідомляється, що подібного показника Трамп досяг в основному протягом останнього року, наростивши аудиторію на 225%. Для порівняння видання призвело акаунт футболіста Кріштіану Роналду, у якого за рік кількість користувачів збільшилася на 32% (це другий за кількістю зростання читачів аккаунт в Твіттері).

Аккаунт Трампа популярніший за твіттери його політичних суперників, у тому числі Хілларі Клінтон. Крім того, він також залишив позаду Національну футбольну лігу і New York Times. У той же час Трампу поки далеко до його попередника Барака Обами, у якого 97 мільйонів фоловерів. Лідирує Обама і за іншим показником – 78% його підписників є справжніми людьми. У Трампа ж реальні люди становлять лише 47% його підписників. Згідно з прогнозами, через 10 років Твіттер Трампа отримає 297 млн підписників і пережене Обаму, який отримає 218 млн читачів.

Раніше портал "Знай.ua" повдомляв про те, як роботи завадили перемозі Хілларі Клінтон

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Вдова Кернеса Оксана Гайсинська купила популярний телеканал

Показати ще