Instagram додає нову функцію, яку взяли на озброєння практично всі великі соцмережі. Це індикатор поруч з фотографіями профілю вашого друга, яка дозволяє вам знати, онлайн людина чи ні.

Нова точка індикатора стану буде відображатися в декількох , включаючи функцію Ingram Direct Inbox і меню загального доступу. Індикатори стану будуть відображатися тільки для друзів, які вже підписані на ваш аккаунт, або з якими ви спілкувалися в Direct. Також є можливість приховати індикатор онлайну для свого облікового запису за бажанням.

Нагадаємо, що незважаючи на те, що на ринку ПК спостерігається зростання, який був помічений вперше за 6 років, це не привід для радості. Тепер навіть жорсткі диски відходять у минуле до дискети та CD-дисків.

Компанія Western Digital повідомила про намір закрити один із заводів по виробництву HDD в Малайзії: точніше, Petaling Jaya.

Як повідомляв Знай.uа, месенджер Facebook частково об'єднається з Instagram. Тобто користувачі Facebook Messenger побачать у своїх контактах друзів з Instagram. Про це повідомляє TechCrunch.

Майбутнє нововведення на даний момент вже тестується серед обмеженого числа користувачів, проте вже сприймається в багнети тими, хто має велике число передплатників в Instagram.

Також Знай.uа писав, що Компанії Microsoft і Walmart уклали договір про п'ятирічний стратегічне партнерство в сфері технологій і торгівлі. Все це зроблено заради конкуренцію з Amazon, який протягом декількох років домінує на ринку продажів. Не секрет, що Walmart і Microsoft є найбільшими конкурентами Amazon. Завдяки спільним зусиллям і різним сферам діяльності, компанії планують зрушити Amazon з лідерів на ринку.

Microsoft може разом з Walmart використовувати масштабування рітейлу для реалізації проекту магазину без продавців, аналогічного Amazon Go. Про переговори між Walmart і Microsoft у сфері запуску магазинів без продавців стало відомо ще в середині червня, і тільки зараз договір був підписаний.