Живі мікроорганізми можуть долати величезні відстані у відкритому космосі, потрапляючи на космічну пил. Відповідну гіпотезу нещодавно висунули британські вчені з Единбурзького і Корнельського університетів.

Астрономи стверджують, що живі організми можуть стикатися з космічним пилом на висоті до 150 км від земної поверхні і далі поширюватися по Всесвіту. Фахівці вважають, що одного разу такий же спосіб життя зародилося і на нашій планеті.

Ця теорія створює, як стверджують вчені, нові версії того, як взагалі можуть формуватися позаземні цивілізації.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин показала, за що її обожнюють мільйони: справжня україночка

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що міжнародна група вчених прийшла до висновку про можливість виявлення придатних для життя планет за допомогою хімічного аналізу космічних штормів. Вони, на думку дослідників, здатні переносити на собі сліди органічних речовин, захоплених з екзопланет. Ці сліди можна виявити за допомогою спеціального обладнання.

Також зовсім нещодавно NASA відправила космонавтів на МКС небезпечні бактерії, щоб перевірити, чи яка мінімальна доза антибіотиків необхідна для людини при лікуванні однією з хвороб. Крім цього, космічне агентство звернулася до людства з незвичайним проханням - придумати ім'я астероїду, якого вони вивчать у 2018 році за допомогою зонда. Всього за кілька тижнів компанії прийшло близько мільйона заявок із запропонованими іменами для космічного тіла.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що наймиліша тварина на межі вимирання.