Компанія Facebook масово обмежила доступ до низки популярних російських ЗМІ. Причини віялової блокування адміністрація соцмережі поки не назвала. Під "гарячу руку" модераторів американського інтернет‐гіганта випадково потрапило і онлайн‐представництво департаменту економічної політики та розвитку мерії Москви.

Повідомляється, що користувачі Facebook напередодні поскаржилися, що сторінка столичного департаменту виявилася недоступною. Уточнюється, що адміністрація соціальної мережі заблокувала цю сторінку мерії ще 3 квітня.

Багато передплатники онлайн-представництва столичного департаменту, яких на момент блокування було 6500 чоловік, повідомили, що таким необґрунтованим дією у Facebook порушили базове право користувачів на отримання загальнодоступної інформації.

Також уточнюється, що разом зі сторінкою департаменту, напередодні також виявилися недоступні сторінки низки великих російських засобів масової інформації.

Популярні новини зараз

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

Арсен Мірзоян влаштував дітям свято на канікулах: їжте, поки мама не побачила

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

У керівництві Громадської спостережної комісії Москви впевнені, що необґрунтована і масова блокування сторінок великих російських ЗМІ в Facebook і Instagram викликана справою Сергія Скрипаля. Правозахисники зазначили, що таким чином західний інтернет-гігант позбавляє своїх користувачів і передплатників доступу до достовірної інформації.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Контролер мерії Нью-Йорку Скотт Стрінгер, закликав до змін у правлінні Facebook та звільнення Марка Цукерберга, з-за витоку даних користувачів.

Він вважає, що в цьому голову Facebook повинен змінити незалежний голова правління, а також ввести трьох нових директорів з досвідом управління даними та етики для посилення нагляду за ініціативами Facebook щодо захисту даних користувачів.

"Це восьма за величиною компанія в світі, яка має два мільярди користувачів. Вони працюють у" незвіданих водах "але не пристосувалися до забезпечення даних Facebook", - сказав Стрінгер.