22 серпня Facebook опублікував оновлену інформацію про свої досягнення за розширення Express Wi-Fi, додатка, що дозволяє людям по всьому світу користуватися інтернетом. Компанія все ще працює над зусиллями по досягненню 3,8 мільярда користувачів, у яких немає доступу до Інтернету, щоб розширити свій потенційний ринок.

Facebook говорить, що він розробляє програмне забезпечення в Бостоні для більш легкого управління мережами і дозволяє операторам впроваджувати мережі Wi-Fi. Він також працює над новою структурою маршрутизації в штаб-квартирі Каліфорнії для широкомасштабних мереж Wi-Fi до 50 точок доступу.

Експрес-Wi-Fi спочатку був доступний в п'яти країнах: Індії, Кенії, Танзанії, Нігерії та Індонезії. Він був запущений в 2016 році як спосіб для місцевих інтернет-провайдерів і ділових людей продавати і надавати інтернет-послуги в країнах, що розвиваються.

У Facebook також працюють команди, які працюють на Express Wi-Fi в Дубаї, Ізраїлі і Ірландії, і в даний час працює експериментальна програма для мереж Wi-Fi в Танзанії. Компанія повідомила, що у неї не було конкретних планів по світовому Wi-Fi для інших країн, крім Танзанії. "Зараз ми зосереджені на перевірці технології ... ми все ще визначаємо наступні кроки", - сказав представник.

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Нагадаємо, що Samsung анонсувала пару ігрових моніторів на Gamescom 2018, позиціонуючи їх як "доступні" у власних словах компанії. Серія CJG5 поставляється в 27 - 32-дюймових варіантах з використанням вигнутих панелей 2560 x 1440 ВА з частотою оновлення 144 Гц.

Як повідомляв раніше Знай.uа, нещодавно гравці дізналися повна назва нової гри Хидэтаки Суэхиро, відомого як Swery. А тепер автор Deadly Premonition представив свій проект The Missing: J. J. Macfield And The Island Of Memories на виставці gamescom 2018. До того ж, тепер навіть трейлер знаходиться у відкритому доступі.

Також Знай.uа писав про те, що глава Valve, Гейб Ньюелл вирішив зробити унікальний подарунок для всіх власників бойового пропуску Dota 2 з нагоди проходить зараз турніру The International 2018. Він став новим коментатором гри.