Зручність кухні залежить від безлічі дрібниць. Потрібно, щоб все необхідне було під рукою, але в той же час робочі поверхні залишалися незахламленными зайвими речами. Крім того, для найбільш частих дій важлива швидкість і легкість. Це повною мірою стосується включення і вимикання води.

Кухонні змішувачі у Віяр представлені в різноманітних модифікаціях, здатних задовольнити будь-які потреби та естетичні смаки. Тут можна знайти вироби з металу і фраграніта. Кожен з цих матеріалів має свої особливості застосування та переваги.

На що звернути увагу при покупці

Щоб придбати якісний, надійний і зручний змішувач, важливо звернути увагу на:

  • виробника;
  • матеріал виготовлення;
  • принцип змішування води (вентильний або важільний);
  • виконання (важільний, з виносним шлангом або без нього);
  • діаметр монтажного отвору;
  • колір виробу.

Особливості латунних і силумінових приладів

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Показати ще

Який матеріал для виготовлення змішувачів є оптимальним? Однозначної відповіді на це питання немає, оскільки кожна сировина має свої недоліки і переваги. Наприклад, латунні змішувачі — найпопулярніші завдяки співвідношенню ціна-якість. Їх часто хромують або покривають емаллю. Довговічність таких виробів залежить саме від якості обробки.

Сілуміновие змішувачі виготовляють в Китаї та Туреччині. Ці прилади дуже дешеві, але, на жаль, недовговічні. Тому вони можуть служити лише тимчасовою заміною сломавшейся техніки.

Нержавійка або фраграніт?

Нержавіюча сталь — прекрасний матеріал для кухонної фурнітури. Вона стійко переносить вплив води, довговічна і відносно недорога. За такими змішувачами легко доглядати, вони екологічно безпечні. Єдиним недоліком даних приладів є не дуже ефектний зовнішній вигляд. Тому в дизайнерське приміщення вони навряд чи впишуться.

На кухні, де встановлені керамічні або кам'яні миття, краще використовувати змішувачі з фраграніта. З-за матової поверхні, на якій практично непомітні розлучення і краплі води, за ними також досить легко доглядати. А ефектний зовнішній вигляд подібних виробів стане родзинкою вишуканого інтер'єру.