"Культурний зсув" — саме так Крейг Федериги, віце-президент Apple по розробці програмного забезпечення, назвав прийняте рішення про необхідність сфокусуватися на стабільності фірмових ОС в поточному році. Про це пише Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з планами виробника. Відтепер у рамках прийнятої концепції Apple буде розробляти оновлення, керуючись кардинально новим принципом.

Кардинально новий принцип, який розробили в Apple, передбачає збереження колишнього графіка виходу оновлень зі зрушенням в бік скорочення кількості нововведень для так званих "нульових" версій. Іншими словами, всякий великий реліз [iOS 12.0, iOS 13.0 — звідси "нульові"] буде лише незначно відрізнятися від попереднього. При цьому впровадження нових функцій буде розподілено між апдейтами з дробовими номерами.

Одним з найбільш значущих нововведень, яке чекає iOS 12 і macOS 10.14, стане уніфікація додатків для Mac і iPad. Таким чином, очевидно, Apple розраховує підкреслити програмну близькість двох платформ, забезпечивши фірмовим планшетам ще більшу популярність. З менш примітних функцій iOS 12 зазначимо мультиплеер для ARKit, оновлене додаток "Акції", розширений режим "Не турбувати" і поглиблену інтеграцію з голосовим помічником Siri.

Популярні новини зараз

Григорію Чапкісу - 91: шлях до слави, тяжка хвороба та чотири кохання легендарного хореографа

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple замінить свої телефони одним гаджетом.