Минулого тижня Apple підтвердила те, через що стривожились багато фанатів айфонів: виробництво iPhone X значно затримується. Запуск флагмана Apple на ринок відбудеться 3 листопада, а не до кінця вересня – традиційним для компанії часом виходу iPhone.

Аналітик Raymond James Крістофер Кас заявив, що масове виробництво iPhone X ще не почалося, повідомляє BGR. На думку експерта, затримки у виробництві можуть означати, що новий флагман буде в дефіциті.

За словами аналітика, передбачається, що масове виробництво iPhone X почнеться в період з жовтня по грудень. Таким чином, 3 листопада гаджетів буде зроблено не так вже й багато, і дуже ймовірно, що попит перевищить пропозиції.

Однак, ці затримки можуть позитивно вплинути на покупках нових iPhone 8 чи iPhone 8 Plus. Адже багато користувачів, які так довго чекають на топовий девайс, втратять терпіння і звернуть увагу на "вісімку".

Як повідомляв портал "Знай.ua", аналітики підрахували вартість усіх компонентів iPhone X - найдорожчим виявився дисплей.

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Оля Полякова "залишила" сцену заради свого найбільшого захоплення: "Ой б*я, я ж відьма"

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Показати ще