Розробник із ніком Spartan Blood 1 не награвся у дитинстві у гру Duck Hunt та вирішив зробити з неї модифікацію у шутері Halo 5.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяОновлений тир призначений для кількох гравців. Один геймер сідає перед віртуальним телевізором та з пістолета стріляє по качкам, інші - телепортуються у телевізор та перетворюються на качок. Вони мають маневрувати, щоб не натрапити на кулю.
Першу гру Duck Hunt видали у 1984 році для консолі NES. Замість джойстика геймер брав до рук світловий пістолет та стріляв по качкам на екрані, яких ловив кумедний пес.
Гру Halo 5 розробила корпорація Microsoft для своєї консолі Xbox One та випустила у жовтні 2015 року.
Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."
Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"
Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям
Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram
Як повідомляв портал "Знай.ua", у грі Wolfenstein II з'явиться темношкірий персонаж на ім'я Йосиф Сталліон.