Не пройшло і двох місяців з тих пір, як Facebook запустив дитячу версію свого месенджера, як на нього обрушилася з критикою стихійно утворена коаліція з лікарів і педагогів. Ініціатори компанії вимагають від цифрового гіганта згорнути проект і припинити заохочувати малолітніх користувачів до ведення облікових записів в соціальних мережах. На думку педагогів діти не є ще достатньою мірою зрілими і не мають уявлення про межі конфіденційності. Як повідомляє газета Факти, під листом до керівництва Facebook підписалося більше 100 вчителів.

Дитячий месенджер Messenger Kids призначений для дітей від шести до дванадцяти років. Додаток було випущено у грудні 2017 року. Новий додаток відкривав батькам і дітям можливість спілкуватися, не порушуючи правил, згідно з якими діти до 13 років не можуть використовувати "дорослу" версію месенджера. Messenger Kids вимагає, щоб обліковий запис дитині створили батьки, вони ж формують список контактів фіксованого набору. У дитячому програмі немає реклами, але потрібно вказати справжнє ім'я дитини. Тепер автори відкритого листа до Марку Цукербергу наполягають, що додаток "шкідливо для дітей і підлітків" і може "завдати шкоди здоровому розвитку дитини".

За словами лікарів і педагогів, дитина, відчуваючи тиск з боку однолітків, змушена приєднатися до соціальної мережі задовго до того, як досягне психологічної зрілості. Фахівці Facebook з питань безпеки, в свою чергу, заперечують небезпеку нового додатку. За їх словами, Messenger Kids створений у співпраці з експертами по здоров'ю дітей, фахівцями з питань виховання та розвитку. Також проводилися консультації з сім'ями, де є малолітні діти. Тим часом Messenger Kids залишається у числі популярних додатків. З моменту запуску програма була завантажена більше 45 тис. разів.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про зміни в налаштуваннях новинної стрічки

Популярні новини зараз

Військовослужбовиця "Тайра" розповіла всю правду про жінок в ЗСУ: "Має бути кращою за мужика"

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Головне за ніч: Юля Зайка розповіла про інтим з Заливако, українка народила в лісі, Ротару "відбила" режисера у Пугачової, фатальний вибух газу

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще